close
تبلیغات در اینترنت
با دیدن این فیلم ها حتی آقایان هم گریه می کنند
loading...

عشق شیرین پارسی

با دیدن این فیلم ها حتی آقایان هم گریه می کنند با دیدن این فیلم ها حتی آقایان هم گریه می کنند به شما فیلم هایی را معرفی می‌کنیم که با مشاهده آنها اشک از چشمان سرازیر میشود حتی آقایان هم نمیتوانند جلوی خود را بگیرند. همۀ می‌گویند مرد که گریه نمی‌کند، زن ها موجودات احساساتی تری میباشند اما این ها نمی‌تواند بدان معنا باشد که مردها بی احساس میباشند. امروز میخواهم فیلم هایي را به شما معرفی کنم که حتی مردان نیز ممکن هست با دیدنشان اشک بریزند. Hachi: A Dog’s Tale « 2008 » یک استاد موسیقی در مسیر بازگشتش…

با دیدن این فیلم ها حتی آقایان هم گریه می کنند

Modir بازدید : 27 جمعه 19 خرداد 1396 : 2:51 نظرات ()

با دیدن این فیلم ها حتی آقایان هم گریه می کنند

 • با دیدن این فیلم ها حتی آقایان هم گریه می کنند

  به شما فیلم هایی را معرفی می‌کنیم که با مشاهده آنها اشک از چشمان سرازیر میشود حتی آقایان هم نمیتوانند جلوی خود را بگیرند. همۀ می‌گویند مرد که گریه نمی‌کند، زن ها موجودات احساساتی تری میباشند اما این ها نمی‌تواند بدان معنا باشد که مردها بی احساس میباشند. امروز میخواهم فیلم هایي را به شما معرفی کنم که حتی مردان نیز ممکن هست با دیدنشان اشک بریزند.

  Hachi: A Dog’s Tale « 2008 »

  با دیدن این فیلم ها حتی آقایان هم گریه می کنند

  یک استاد موسیقی در مسیر بازگشتش از کار سگ گمشده اي را در ایستگاه پیدا می‌کند و با خود به منزل میبرد. حتی فکرش را هم نمی‌کند که این تبدیل به دوست چندین ساله اش می‌شود. عشق این سگ به شخصیت اصلی داستان بسیار چندان و خالصانه هست. و سپس این عشق بارها به ثابت میرسد: فیلم بر زمینه وقایع واقعی ساخته شده و باعث میشود سخت ترین افراد نیز به گریه بیفتند.

  Knockin’ on Heaven’s Door « 1997 »

  با دیدن این فیلم ها حتی آقایان هم گریه می کنند

  دو بیمار در بیمارستان کنار یکدیگر بستری شده اند و هر دو نیز فرصت زیادی برای زندگی ندارند. تصمیم می‌گیرند که ارزش ندارد این روزهای آخر را در بیمارستان بگذرانند بنابراین از بیمارستان فرار میکنند، یک اتومبیل می دزدند و راهی سفری به دریا می‌شوند. در مسیرشان به موقعیت هاي طنز و گاهی خطرناک بر می خوردند. این فیلم داستانی هست بی نظیر درمورد زندگی، مرگ، رویاها و ابدیت.

  The Green Mile « 1999 »

  با دیدن این فیلم ها حتی آقایان هم گریه می کنند

  یک مرد سیاه پوست غولپیکر به جرم قتل دو دختر برای اعدام به زندان فرستاده میشود. این زندانی نه تنها به دلیل جسه بزرگش بلکه به دلیل قدرت جادویی شفا بخشی که دارد مورد دقت قرار میگیرد. زندان بان طی صحبت ها و ارتباط اي که با این زندانی برقرار میکند در قاتل بودنش دچار شک می‌شود. داستانی عمیق، فیلسوفانه و گاهی سخت این فیلم یکی از برترین اقتباس ها از رمان استفان کینگ هست.

  My Name Is Khan « 2010 »

  با دیدن این فیلم ها حتی آقایان هم گریه می کنند

  فیلمهای هندی معمولا پر از آهنگ و رقص میباشند اما این یکی چنین نیست. این فیلم بی نظیر تاثیر گذار داستان زندگی رضوان خان هست که دچار سندروم آسپرگر هست. او به سفری در ایالات امریکا می‌رود تا عشقش را بازگرداند. همسرش در زمان حملات ۱۱ سپتامبر و زمانی که رفتار جهان با مسلمانان تغییر کرده بود وی را ترک کرده. در طول ماجراجویی اش در این مسافرت قلب کسانی که با او مرتبط می‌شوند با مهربانی و خلوصش مال خود می‌کند.

  Schindler’s List « 1993 »

  با دیدن این فیلم ها حتی آقایان هم گریه می کنند

  داستان زندگی اسکار شیندلر یک بیزنسمن پیروز و عضوی از حزب نازی، کسی که جان انسان هاي بسیاری را در جنگ جهانی دوم نجات داد. این فیلم در واقع گرامی داشت کارهای بی نظیر اي هست که این مرد انجام داده. عمق تاثیر گذاری این فیلم آن قدر چندان هست که تا عمق وجودتان به لرزه در می‌آید.

  Rory O’Shea Was Here « 2004 »

  با دیدن این فیلم ها حتی آقایان هم گریه می کنند

  دنیای میکائیل که یک بیمار فلج مغزی هست با آمدن بیمار دیگری به نام روری به کلی تغییر میکند. روری به دلیل مشکل آتروفی عضلانی محدود به صندلی چرخ دار هست. این مرد جوان نه تنها از ناعادلانه بودن زندگی شکایت نمی‌کند  بلکه قدر دان نیز هست و زندگیش را به برترین شکل میگذارند. او میکائیل را با این رفتار مثبت تحت تاثیر خود قرار داده و فرصتی اخیر برای لذت بردن از زندگی به او میدهد.

  این فیلم بی نظیر باعث می‌شود در دیدگاهمان به زندگی تجدید نظر کنیم و قدردان آن چه در زندگی روزمره به فراموشی سپرده ایم باشیم.

  Life Is Beautiful « 1997 »

  با دیدن این فیلم ها حتی آقایان هم گریه می کنند

  در طول دومین جنگ جهانی گیدو و پسر کوچکش به اردوگاه کار اجباری فرستاده میشوند. این مرد میخواهد زندگی پسر کوچکش را نجات دهد بنابراین به او میگوید هر چیزی که در اتفاق افتادن هست یک بازی هست و جایزه برنده یک تانک واقعی هست. برای این که در این بازی برنده شوید نباید اجازه دهید نگهبان ها متوجهتان شوند.

  پسر کوچک داستان پدرش را باور میکند و شروع به پنهان شدن در اردوگاه میکند تا زنده بماند. این فیلم توانسته به خوبی عشق و مهربانی را به نمایش بگذارد و باعث میشود هم گریه کنید و هم بخندید.

  Seven Pounds « 2008 »

  با دیدن این فیلم ها حتی آقایان هم گریه می کنند

  بن توماس نمی‌تواند تصادفی راکه به دلیل اشتباه خودش اتفاق افتاد و در آن هفت نفر از جمله نامزدش کشته شدند را فراموش کند. احساس گناه رهایش نمی‌کند اما راهی پیدا میکند که بتواند اشتباه قبل را جبران کند. اعضای بدن خود را به کسانی که به شدت مریض میباشند اهدا میکند. کمک می‌کند

  تا این افراد نجات پیدا کنند تا در عوض جبران آسیبی که آن تصادف به بار آورده شود. اما همۀ چیز زمانی که با امیلی آشنا میشود و به او علاقه پیدا می‌کند پیچیده می‌شود. وقتی عذاب ذهنی شخصیت اول فیلم را میبینید هیچ چیز نمی‌تواند جلوی اشکهایتان را بگیرد.

  Million Dollar Baby « 2004 »

  با دیدن این فیلم ها حتی آقایان هم گریه می کنند

  مگی رویای بوکسر شدن در سر دارد. فرانکی دان مربی هست که در زندگی شکست خورده و چندان علاقه اي به تمرین دادن یک دختر اخیر ندارد. با این حال ثبات و اشتیاقش برای قهرمان شدن را میبیند و قبول می‌کند که وی را زیر پر و بال خود بگیرد. تورنمنتی سرنوشت ساز در راه هست.

  شانس قهرمانی مگی بسیار بالا هست اما سرنوشت شوخی زشتی در سر دارد. فیلم درمورد درگیری درونی درمورد اشتیاق به رسیدن به یک روویا بدون دخالت دادن چیزی هست.

  Gladiator « 2000 »

  با دیدن این فیلم ها حتی آقایان هم گریه می کنند

  ماکسیموس جنگجویی بزرگ هست که در آستانه جانشینی امپراطور روم قرار دارد. پسر امپراطور که از این ماجرا مطلع می‌شود تصمیم به کشتنش میگیرد. ماکسیموس که به صورت معجزه آسایی از مرگ نجات پیدا میکند تبدیل به یک گلادیاتور می‌شود. او باز هم مجبور هست با دشمنانش روبرو شود اما این بار در لباس گلادیاتوری.

  بازی بی نظیر راسل کرو از همان دقیقه اول فیلم قلب بیننده را تسخیر می‌کند. صحنه هاي دراماتیک این فیلم اشک را از چشم شما جاری خواهد کرد.نظر خود را درمورد این فهرست حتما در بخش کامنت ها بنویسید و اگر فکر می‌کنید جای فیلمی در این فهرست خالی هست حتما نامش را بنویسید تا به ما و دیگر بازدید کنندگان معرفی شود.

ارسال نظر برای این مطلبنظرات برای این پست غیر فعال میباشد .

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 55
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 4
 • آی پی دیروز : 2
 • بازدید امروز : 44
 • باردید دیروز : 4
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 49
 • بازدید ماه : 210
 • بازدید سال : 783
 • بازدید کلی : 5,816
 • کدهای اختصاصی
  طراحی کارت ویزیت
  دختر خاص مغرور
  کافه اینترنتی
  فان گذر
  تیکه های باحال
  تبلیغ پارسی
  پی سی صدا
  راک شرقی
  پی سی دانلود
  دانلود ویدئو
  تبادل لینک رایگان
  سامسونگ گلکسی
  پدرو رودریگز
  جی بی پوز
  معرفی گل و گیاه
  وب آق حسین
  شکلک کده
  آی تی سنتر
  درباره پسر ها
  پارس تیتراژ
  آب نیست
  وب نوشت عاشقانه
  ستاره بازی
  خاطرات شب یلدا
  بدو عکس
  ایرانسل رایگان
  مروا کامپیوتر
  فایل کده
  تی تی لینک
  شهر کوچک زیبا
  ایران کلید
  دلنوشته های من
  وبسایت پویا
  سر بلاگ
  همه با هم
  تفرجگاه ایران
  98 کلوب
  تفریح و سرگرمی
  سرگرمی
  گیگ دی ال
  کلوپ سرگرمی
  جکستان
  جعبه من
  کندار دانلود
  وبسايتی برای همه
  انصاری
  لینک زیاد
  بيشتر بدانيم
  جکستان شکرستان
  اخبار علم و دانش
  ایران ورک مارکت
  ایران پیکس
  کلبه محبت
  تاپ دانلود
  آخرین امید
  معرفی درختان میوه
  مسیج عشقولانه
  ایران وب دیتا
  ورزشکده
  رادیکال 24
  من تنها
  باران
  ایران پیکسل
  شهر سبز
  آموزش طراحی
  مجله تفریحی
  دانلود رایگان
  جک برای تو
  تنهاترین مرد زمین
  فروشگاه بازی
  نرم افزار رایگان
  سخت افزار جدید
  والپیپر زیبا
  دانلود ما
  پرتو وب
  بهزاد پکس
  دانلود
  پورت 20
  مجرمان بی گناه
  دیوار
  لینک 88
  درهم و برهم
  کتابخانه
  دانلود جدیدترینها
  لینک دانلود
  گیتار در آتش
  ابر دانلود
  وبلاگ
  محمد خلج
  دانلود سریع
  من و خدا
  طراحی میلاد
  کدبانو
  دانلود منیجر
  برترین وب
  نت مارکت
  بهترینم تویی
  استاد نجفی
  کلاس آنلاین ما
  عصر دانلود
  انیمیشن قدیمی
  آبادانیها
  گروه
  دانلود آهنگ جدید
  شب
  تفریحستان
  پساپس
  دانلود فیلم جدید
  دانلود جدید
  اطلاعات کامپیوتری
  آقای مصطفوی
  عشق یکطرفه
  خندانده
  فایلهای 2015